Chusta Kółkowa - czyli najlepsze nosidło jakie można wybrać!
 

Chusta Kółkowa najlepszym wyborem do noszenia dzieci

 

Macierzyństwo jest piękne, szczególnie pierwsze lata, gdy nasz maluszek nie jest jeszcze samodzielny, wymaga dużo naszej troski, bliskości i zaangażowania. W zamian daje nam wiele radości i miłości. Uśmiech kilkumiesięcznego bobasa jest przecież bezcenny. Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku to co najlepsze, a najlepsza dla niemowlaka jest bliskość jego rodziców. Niestety noszenie, nawet noworodka na rękach, daje się w krótce we znaki. Na szczęście są sposoby na to, aby nie trzymając dziecka na rękach, mieć je przytulone blisko serca.

Najlepszym nosidłem jest lniana chusta kółkowa. Dlaczego? Ponieważ ma najwięcej zalet. 

Po pierwsze chusta kółkowa jest ergonomiczna, zdrowa dla kręgosłupów naszych maluszków. Pupka niemowlęcia wpada w tkaninę, nóżki są uniesione lekko powyżej jej poziomu, w wyniku czego, plecki automatycznie ustawiają się w zaokrąglonej, poprawnej pozycji.

Po drugie len posiada szereg cudownych właściwości opisanych TUTAJ. Jest wytrzymały, 100% naturalny, przewiewny i termoregulujący. Zapewnia idealne warunki dla naszego dziecka, a dodatkowo świetnie wygląda.

Kolejną zaletą jest minimalizm. Chusty kółkowe są piękne, estetyczne. Łatwo i szybko się je zakłada. Wygodnie można je zdjąć, gdy dziecko zaśnie. Łatwo można wyregulować naciągnięcie materiału. Dodatkowo zajmują bardzo mało miejsca i można je zabrać wszędzie, schować do plecaka lub torebki, a gdy zajdzie potrzeba wyciągnąć i zawiązać w minutę.

Chyba najbardziej docenianymi zaletami są wolne ręce oraz odciążony kręgosłup. Chusty kółkowe dają swobodę i możliwości, szczególnie mając więcej niż jedno dziecko. W chuście kółkowej można razem z dzieckiem zrobić pranie, upiec ciasto, ugotować obiad, itp.. (mówię to z autopsji).

Chusta kółkowa to niezastąpiona pomoc. Chciałoby się powiedzieć prawa ręka, ale w sumie jest to dodatkowa i prawa, i lewa ręka. Ja nie wyobrażam sobie teraz życia bez lnianej chusty kółkowej. Polecam ją Tobie również!

Lniane chusty kółkowe w dobrej cenie znajdziesz tutaj -> www.thebelly.pl

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl